POSM

POSM

Odpowiednio zaprojektowana i starannie realizowana polityka procesów logistycznych POS znacząco wpływa na działania marketingowe oraz sprzedaż. Główne nasze zadania koncentrują się na zorganizowaniu fizycznego przepływu produktów oraz zarządzaniu informacją. W ramach logistyki POSM dla naszych klientów realizujemy szereg czynności, podstawowe to magazynowanie, kompletacja, pakowanie i wysyłka. Natomiast każdy z tych etapów jest rozbudowywany pod wymogi i potrzeby klienta. Model współpracy zakłada koordynację działań pomiędzy producentami materiałów, dystrybutorami, agencjami reklamowymi, drukarniami a odbiorcami. Klientem wewnętrznym są przedstawiciele terenowi, placówki klienta, punkty / sieci sprzedaży, eventy i inne. Partnerami dla nas są działy zakupów, trade marketingu oraz marketingu międzynarodowych korporacji.

Zobacz również inne kategorie: Inne

Inne w kategorii:

Co-packing jako dedykowane        usługi VAS

Co-packing jako dedykowane usługi VAS

Zapakujemy, przepakujemy, stworzymy gotowe do sprzedaży zestawy promocyjne produktów. Sprawdź kompleksową ofertę co-packingu od Qlink i skontaktuj się z nami już dziś.

Czytaj
Poszerzamy grono naszych Klientów

Poszerzamy grono naszych Klientów

Z radością witamy na pokładzie Qlink, Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą, który wspiera naukę języka polskiego wśród młodych Polaków przebywających za granicą.

Czytaj
Obsługa Event'ów

Obsługa Event'ów

W tym tygodniu intensywnie wspieraliśmy naszego klienta, jednocześnie jednego z głównych sponsorów festiwalu PolandRock w obszarze logistyki materiałów promocyjnych.

Czytaj
Ecommerce

Ecommerce

W związku z tym, iż e-commerce jest najbardziej dynamicznym kanałem sprzedaży, przekłada się to na konieczność ciągłego dostosowywania się do zmieniającego się rynku.

Czytaj