E-Commerce

E-commerce  Najprężniej rozwijający się kanał sprzedaży. Statystyki mówią same za siebie. Warto outsourcować niektóre procesy, tak aby minimalizować koszta jednocześnie przy maksymalizacji zysku, w tym właśnie pomaga Luvenvia.

Dzięki Qlink skupisz się na rozwoju swojego biznesu resztą zajmiemy się My.

Statystyki ze świata

fullfilment
dropshipping

Fullfilment

Jest to najlepsze rozwiązanie w zakresie kompleksowej obsługi. Dedykowany sklepom internetowym już istniejącym na rynku, a także sklepom które są w trakcie organizacji.

Proces dystrybucji towaru dzieli się na kilka etapów, które w większości wypadków da się ulepszyć.  Klient dokonuje zakupu w Państwa sklepie internetowym, dzięki wsparciu informatycznemu informacja trafia bezpośrednio do magazynu i zaczyna się proces.

Przyjęcie towaru do magazynu, bardzo ważny element, kontrola towaru pod względem jakości i ilości na wejściu jest to sprawa kluczowa. Kolejny etap konfekcjonowanie, kompletacja towaru i jego dystrybucja.

Zapewniamy także pełną obsługę zwrotów, a dzięki opcją dodatkowych przy wejściu towaru na magazyn, do tej pory odnotowujemy w firmach które nam zaufały i  przekazały towar, ok 30% spadek ilości zwrotów w porównaniu do czasu kiedy zajmowali się wysyłką bez pomocy z naszej strony.

Fullfilment jest to model całościowy poprzez elementy wskazane powyżej do rozliczenia kwot pobrań i zamknięcia wszystkich spraw księgowych z pełną informacją i wglądem w stany magazynowe poprzez specjalnie przygotowany system web bądź poprzez specjalnie przygotowany i zintegrowany system z platformą wysyłkową.

Zamieniamy Państwa koszta stałe na nasze koszta zmienne. Zyskany czas mogą Państwo wykorzystać na rozwój biznesu w pozostałych obszarach przychodowych.

Dropshipping

Firma Qlink przy współpracy z partnerami opracowała i wdrożyła model sprzedażowy przez internet, który działa w oparciu o przeniesienie procesu wysyłki towaru na dostawcę.

Dwie główne korzyści z dropshippingu to brak odgórnej potrzeby alokacji pieniądza w towarze i regularny przepływ środków pieniężnych. Inne korzyści obejmują:

  • pozbycie się problemów magazynowych, ograniczenie kosztów ochrony mienia i jego transportu
  • szybkość dostawy
  • możliwość skupienia się na innych aspektach biznesu
  • płatność za towar (sklep-hurtownia) dopiero wówczas kiedy klient dokona zapłaty na rzecz sklepu

Dropshipping jest to rozwiązanie zarówno dla małych podmiotów jak i średnich.

 

W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ NAPISZ DO NAS

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA ZAPYTAŃ POPRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY

Formularz kontaktowy