automatyzacja procesów

  • Naszym klientom Oferujemy pełne, profesjonalne i innowacyjne wsparcie IT, w zależności od potrzeb w firmie możliwa jest integracja z gotowymi platformami sprzedażowymi jak Magento, IAI – Shop, Prestashop, Shoper, Home, RedCart, sote, click shop, sklepicom, shoplo, opencart,. czy w oparciu o integrację za pomocą klucza API dla rozwiązań autorskich.

  • Współpracujemy w tym zakresie z zewnętrznym Integratorem i jesteśmy w stanie spiąć w całość każdy model sprzedaży także sklepy aukcyjne takie jak Allegro czy sklepy internetowe.

  • Dla klientów którzy decydują się na outsourcing wszelkich procesów do Qlink mamy przygotowany nowoczesny WMS do którego klient ma wgląd ze strony WEB dający możliwość sprawdzenia każdego procesu odnośnie towaru, dystrybucji czy wysyłki.

  • Automatyzacja skraca czas przygotowania towaru do wysyłki na każdym etapie po otwarcie zlecenia i przygotowanie kwestii administracyjnych po wystawianie dokumentów księgowych.

  • Dla klientów Państwa sklepów jest to dodatkowy plus, mają możliwość wyboru przewoźnika, sposobu dostawy, a także jest to gwarant szybkiej realizacji zamówienia co jest bardzo ważne i wpływa na Państwa konkurencyjność na rynku.

  • Dodatkowo oszczędzają Państwo nie tylko czas ale także pieniądze, bezpośrednie integrację często wymagają dużego wkładu finansowego ze strony klienta, U nas większość integracji jest już gotowa i czeka tylko na możliwość implementacji u Państwa w firmie.

W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ NAPISZ DO NAS

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA ZAPYTAŃ POPRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY

Formularz kontaktowy